Korkuteli Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Antik Tuğla, Dekoratif Tuğla, Taş Kaplama

Korkuteli Modern mimariye uygun, şık ve kaliteli dekoratif tuğla duvar kaplaması mı arıyorsunuz? ZirveTaş kültür tuğlası modelleri 8 farklı model ve dokuda, pek çok renk seçeneği ile yapılarınız için tasarlandı. Dekoratif kültür tuğlası ürünlerimiz uygulanan mekanları modern ve benzersiz mekanlara dönüştürür.

Korkuteli Kültür Tuğlası 

Kültür tuğlası, yapıların dekoratif ve mimari açıdan daha şık ve modern durması için tercih edilir. Kültür tuğlası eski binalardan sökülen doku sahibi tuğlaların  inceltilerek ardından özel tekniklerle kalıplarının alınmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kalıplara yüksek dozajlı çimento, pomza taşı, mil kum, inorganik boya ve mukavemet yükseltici kimyasallar karıştırılatak elde edilen harçlar dökülür. Bu şekilde kültür tuğlası imalatı yapılır.

Korkuteli Kültür Tuğlası 

Modern mimariye uygun, şık ve kaliteli dekoratif tuğla duvar kaplaması mı arıyorsunuz? ZİRVETAŞ kültür tuğlası modelleri 8 farklı model ve dokuda, pek çok renk seçeneği ile yapılarınız için tasarlandı. Dekoratif kültür tuğlası ürünlerimiz uygulanan mekanları modern ve benzersiz mekanlara dönüştürür. Başlıca kültür tuğlası modelleri;

  • Old Brick Kültür Tuğlası
  • New Old Brick Kültür Tuğlası
  • Dimensions Brick Kültür Tuğlası
  • Smooth Brick Kültür Tuğlası
  • Mega Brick Kültür Tuğlası
  • Mila Brick Kültür Tuğlası
  • Natural Brick Kültür Tuğlası
  • Antique Brick Kültür Tuğlası

Korkuteli Dekoratif Kültür Tuğla Kaplama

Dekoratif kültür tuğla kaplamaları, yaşam alanlarında nefes almayı ve görüntü mükemmelliğini aynı zamanda doğallığı ön planda tutar. Eşi benzeri olmayan yenilikçi dekoratif tuğla kaplama koleksiyonları üretimi, satışı ve uygulamaları haricinde, her geçen gün yeni şık tuğla kaplama modelleri çıkararak İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Van başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bir numara olmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Korkuteli Kültür Tuğlası Fiyatları

ZİRVETAŞ kültür tuğlası, dekoratif tuğla ve yapay tuğla İstanbul Anadolu yakası Ana bayisi olarak satış ve uygulama hizmeti vermektedir. ZİRVETAŞ kültür tuğlası fiyatları ve taş duvar kaplama metrekare maliyetleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. ZİRVETAŞ kültür tuğlası fiyatları yapılacak alan hesabınıza göre değişiklik gösterecektir. Sizde kültür taşı duvar kaplama malzemeleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız iç mimari dekorasyonunuzla ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda en kaliteli ve en uygun fiyatlarla hizmet vermek isteriz. 

Korkuteli Kültür Tuğlası Uygulama

Kültür tuğlası uygulaması ve kültür tuğlası modelleri arasında seçim yaparken öncelikle uygulama yapılacak duvar iyi seçilmelidir. Kültür tuğlası uygulama yapılacak olan duvar en ve yükseklik olarak ölçülüp ortalama %10 fire payı hesaplanarak alan metrekare ölçümü yapılmalıdır. Kültür tuğlası m2 fiyatları üzerinden İstanbul ve Türkiye geneline ambar veya parsiyel nakliye vasıtasıyla gönderim yapılmaktadır.

Korkuteli Dekoratif Kültür Tuğlası İmalatçısı

Üretimini yaptığımız dekoratif kültür tuğlası modelleri, yaşam alanlarınızda modern ve estetik görüntüyü katarak ihtiyacınız olan eşsiz aurayı hayatına katar. Eşi benzeri olmayan yenilikçi dekoratif tuğla kaplama koleksiyonları üretimi, satışı ve uygulamaları haricinde, her geçen gün yeni şık tuğla kaplama modelleri çıkararak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye uygun fiyata yüksek kaliteyi sunuyoruz.